You are here:   Start O Nas

O Nas

Spis treści
O Nas
oferta
Wszystkie strony

   Witamy na stronach serwisu Szkoły Podstawowej nr 95 we Wrocławiu.

Mamy nadzieję, że informacje zawarte na stronie będą pomocne i umożliwią zapoznanie się nie tylko z ofertą szkoły, ale także z jej atmosferą i środowiskiem z nią związanym.

Jesteśmy jedną z najstarszych szkół we Wrocławiu. Powodem do dumy jest fakt,iż nasza placówka jest nowoczesna, otwarta, partnerska, ucząca samodzielności,odpowiedzialności i wiary we własne możliwości. To szkoła oparta na współpracy z uczniami, rodzicami i środowiskiem lokalnym, dająca możliwości rozwijania zainteresowań i uzdolnień uczniów. To również szkoła tworząca własne tradycje nadające jej specyficzny klimat i tożsamość. Nasza placówka stara się dobrze przygotować jej absolwentów do dalszej drogi edukacyjnej podążając za myślą Jarosława Iwaszkiewicza  

 

"Wyrastać tak wysoko jak drzewo, jak Polska".

 

 


 

Nasze atuty:

  • Należymy do Wrocławskiej sieci szkół promujących zdrowie
  • Posiadamy certyfikat Polskiego Towarzystwa Dysleksji we Wrocławiu: „Szkoła Przyjazna Uczniom z Dysleksją”
  • Należymy do sieci szkół wspierających turystykę
  • Realizujemy wiele programów własnych
  • Organizujemy środowiskowe akcje ekologiczne
  • Nasi uczniowie odnoszą i odnosili sukcesy, zdobywają wiele znaczących nagród i wyróżnień w konkursach, zawodach i olimpiadach