Liga Zadaniowa

 

PROJEKT MATEMATYCZNY - LIGA ZADANIOWA 2015

REGULAMIN KONKURSU SZKOLNA LIGA ZADANIOWA 2015

1. W konkursie może brać udział każdy uczeń klasy IV, V, VI.

2. Konkurs trwa cały rok szkolny.

3. Przebieg konkursu:

⦁ na początku każdego miesiąca ( zaczynamy od października) pojawiać się będzie nowy zestaw 4 zadań. Zadania będą umieszczane na matematycznej tablicy informacyjnej obok sali nr 30 i na stronie internetowej szkoły ⦁ www.szkola95.com w zakładce NAUKA – LIGA ZADANIOWA 2015. Zadania należy rozwiązać i oddać nauczycielowi matematyki (lub przesłać na skrzynkę pocztową Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) przed ukazaniem się kolejnego zestawu

⦁ zadania powinny być rozwiązane starannie, a potrzebne opisy i uzasadnienia napisane dokładnie

⦁ rozwiązania zadań uczniowie oddają na dowolnym nośniku pamięci lub wysyłają pocztą elektroniczną (dzieci, które nie mają możliwości napisania rozwiązań na komputerze mogą to zrobić w sposób tradycyjny – na kartce z zeszytu)

⦁ za każde prawidłowo rozwiązane zadanie uczeń otrzymuje 2 punkty

⦁ najciekawsze rozwiązania będą prezentowane na łamach tej gazetki szkolnej Pinezka

⦁ pod koniec roku szkolnego, uczeń który zdobędzie największą liczbę punktów w swojej kategorii wiekowej otrzyma tytuł "MISTRZ MATEMATYKI"

Zachęcam wszystkich do udziału w konkursie i życzę powodzenia !

Agnieszka Kucharczyk i Krystyna Krawiec

ZADANIA DLA KLASY IV MARZEC - KWIECIEŃ 2015

ZADANIA DLA KLASY V MARZEC - KWIECIEŃ 2015

ZADANIA DLA KLASY VI MARZWEC - KWIECIEŃ 2015