Galerie klas

Spis treści
Galerie klas
IVa wita wiosnę w roku szkolnym 2013/2014
VIb zwyciężyła w Wiosennej Lidze Klas
Mocne granie - koncert z udziałem...
Helloween 2012
Dyskoteka w Hallowe'en
Klasa V a
Klasa Ia
Klasa Vb w Humanitarium
Wszystkie strony


 

 


 

        Dnia 21.03 w naszej szkole odbyła się Wiosenna Liga Klas IV-VI. Uczniowie wzięli udział w wielu ciekawych konkurencjach przedmiotowych, prezentowali swoje wiosenne symbole i przebrania oraz wiosenne okrzyki, mające zachęcić wiosnę do rychłego przybycia. Wszystko to było punktowane i oceniane przez JURY. W tym roku piękne zwycięstwo w wiosennych konkurencjach odniosła klasa VI B , która w nagrodę otrzymała dyplom i kosz pełen słodyczy.

Gratulacje!!!!

Wioletta Kocik

 

 

 

  

 


Tak w tym roku straszyły klasy szóste w Święto Hallowe'en!

 


 

Kto tak pięknie matmę zna?

Oczywiście VIa !

 

 

 

 Klasa 5b w dniu 4 stycznia 2012r. odwiedziła Humanitarium ( Ogrody Doświadczeń) na Praczach Odrzańskich.